Volante Dil ve Konuşma Terapi Merkezi

Uzman dil ve konuşma terapisti İrem BAĞÇECİ tarafından dil konuşma bozukluğu olan bireylere(çocuk ,ergen, yetişkin) değerlendirme , terapi, danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuş bireyi çok yönlü geliştirmeyi amaçlayan bir terapi merkezidir.

“Bir Şeyleri Değiştiriyoruz!”

Değişimin temelinin her türlü iletişimsel gelişim ve paylaşımdan geçtiğini anlatacağımız Volante’de konuşma terapilerinin yanında bireylere yönelik psikolojik danışma hizmetleri, psikoeğitimler, atölyeler ve seminerler düzenliyoruz. Böylece her yönden gelişim ve desteğe olanak sağlayıp, iletişimin artırılmasını ve değişimin pozitif yönde ilerlemesini amaç ediniyoruz.

“Profesyonelliğimizi güncel tutuyoruz.”

Bu amaçlar doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz tüm eğitimlerde, etkinliklerde, atölye çalışmalarında ve özellikle terapilerde etkililiği kanıtlanmış bilimsel yöntemlerle, günümüz alan literatürü ve araştırmaları takip edilerek, kendini güncelleyen ve geliştiren bir sistem içinde ilerliyoruz.

İrem BAĞÇECİ

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti

İrem’i Tanıyalım..

Doğdu

Akdeniz’de hayata gözlerini açan İrem BAĞÇECİ aslen Egeli olup sudan geldiğini iddia etmektedir. Maviye olan tutkusunu Edip CANSEVER’in “Mavi huydur bende” dizesiyle açıklıyor.

Okudu

İlkokuldan liseye kadar öğrenimi Akdeniz’de tamamladı. Çocukluğundan beri kitaplar, söylemler, müziklerle içli dışlı olmasının meyvesini ortaokul, lise başarılarıyla taçlandırırken üniversitede yolu İç Anadolu’ya düştü. Anadolu Üniversitesi-Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünü bitirdi. Ardından son bir rüzgar onu Marmara’ya attı. Yeni bölgesinde de yüksek lisans öğrenimini uzmanlığını ses ve yutma bozukluklarını seçerek Medipol Üniversitesi’nde tamamladı.

Çalıştı

Yolu Marmara’ya düştüğünde öğrenime devam etmekle birlikte çalışma hayatına başladı. Uzun soluklu olarak Özel Binsu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmaktadır. Farklı döenmlerde İstanbul Cerrahi Hastahanesi’nde ve Centrium Tıp Merkezi’nde çalışmıştır.

DİĞER UZMANLARIMIZ