Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Zeynep Özlem Geçit

Psikolojik Danışman

Doğdu

1996 yılında İstanbul’da doğdu. Nerelisin sorusunu bir türlü sevemedi çünkü babasının doğduğu şehir olan Kars’a gitme fırsatı bulamadığı gibi, çocukluk ve gençlik yıllarını Balıkesir’in yazlık kasabası olan Altınoluk’ta geçirdiğinden memleket kültüründen uzakta büyüdü. Bayramlarda gidilecek bir köyü olsaydı memleketini kendi seçmeyecekti. En çok hangi şehrin sokaklarında umut ve heyecanla yürürsen orası memleketindir diyor ve kendisinin Çanakkale’li olduğunu iddia ediyor.

Okudu

Bir çok okul değiştirse de eğitim hayatında değişmeyen tek şey farklı düşünce tarzıyla kimi zaman takdir edilse, kimi zaman sorun olarak görülse de zekasıyla öğretmenlerini çok uğraştırmasıydı.  Edremit Anadolu Lisesi sayısal son sınıfta okurken eline bir  meslek kitapçığı geçti. Yapmak istediğinin insan davranışlarının nedenlerini araştırmak olduğunu o anda keşfetti. Böylece kendini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi-Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olarak buldu.

Çalıştı

Özel Binsu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kurum psikolojik danışmanı olarak çalıştı. Staj deneyimleri arasında Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Anadolu Lisesi ve Ortaokul yer almaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara